Kosmetické ošetření

CLEAR+ BASIC TREATMENT

Pročišťující ošetření je určeno pro problematickou, nečistou pokožku v jakémkoliv věku.

Celkově se rozlišují tři typy tohoto ošetření - péče o mastný typ pleti, smíšený typ pleti a problematický typ pleti se suchým, olupujícím se reliéfem.

Clear péče zajistí hloubkové pročištění pokožky, které nenaruší přirozený kožní plášť pleti a výrazně zmírní či trvale odstraní nežádoucí projevy, jako jsou vzniklé záněty, černé tečky, pupínky, rozšířené póry či lesklý reliéf na pleti.

Pravidelná kosmetická péče výrazně urychlí hojení zánětlivých procesů, reguluje tvorbu

kožního mazu, mírní podráždění a stimuluje jednotlivé funkce pleti.  Současně podpoří hydrolipidní rovnováhu, hydratuje a posílí obnovu buněk pokožky. Energizující masáž ENERGETIC jemně detoxikuje pleť a sjednotí její strukturu.

Součástí ošetření může být také elektro-akupunktura, která aktivuje jednotlivé body akupunktury do hloubky a výrazně zvýší výsledný efekt kosmetického ošetření.

LACTO GLUCAN SECOND SKIN TREATMENT

Profesionální kosmetická péče LACTO GLUCAN SECOND SKIN TREATMENT je založena na principu nejmodernější 3D technologie.

Lacto Glucan maska, která je hlavním pilířem celé péče vytvoří na pokožce tzv. „second skin efekt“, tzn. efekt druhé kůže. Vyformuje tedy na povrchu epidermis extrémně flexibilní film, který ihned přilne k pleti a přizpůsobí se její mikrostruktuře. Poskytuje tak viditelné výsledky vypnutí a vytvoření ochranného štítu v naprosto rekordním čase.

3D technologie je určena především pro potřeby pleti před zvláštními příležitostmi nebo jako velmi efektivní anti-age kúra.

Poskytne několikanásobný efekt z hlediska kosmetického botoxu, vysokého liftingu, korekce vrásek, modelování kontur, viditelného omlazení a maximální ochrany, který na pleti přetrvá a je citelný po několik hodin.

Kombinace účinných složek - glukan biopolymerů s 3D strukturou, glykopolymerů, Tensinu® a kyseliny laktobionové - zajišťuje cílený a komplexní 3-úrovňový účinek proti stárnutí. Vrásky jsou vyplněny a je výrazně korigována snížená pružnost, ztráta objemu pokožky a stejně tak klesající tendence kontur.

© 2018 - 2019 by CeP created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now