Kosmetické základní ošetření

OXYGEN BEAUTY TREATMENT

Zhluboka se nadechnout do krásného dne

Výraznou bledost a následnou unavenost pleti způsobuje kyslíkový deficit. Pokožka vykazuje viditelnou povadlost a začíná tvorba vrásek. Okysličující péče OXYGEN BEAUTY zabraňuje těmto negativním projevům na pleti. Využívá účinku produktů řady OXYGEN FORMULA, které podporují hydrolipidní rovnováhu pokožky a výrazně zvláčňují její povrch. Tyto produkty zlepšují imunitu i přirozenou odolnost pleti. Pokožka je po ošetření OXYGEN BEAUTY TREATMENT zklidněna, jsou viditelně oddáleny první známky jejího stárnutí a naučí se dlouhodobě hospodařit s doplněným kyslíkem. U suchého typu pleti jsou redukována přesušená místa a u mastného typu pleti jsou zmírněny lesknoucí se partie. Bezprostředně po ošetření se pokožka opět zhluboka nadechne do dalšího krásného dne.

REPAIR + CELL PROTECTION TREATMENT

Obnovující péče v jakémkoliv ročním období

Obnovující péče zaměřená na pleť dlouhodobě zatíženou klimatickým stresem, v podobě UV záření, paprsků solária, nadměrného chladu, výkyvy teplot nebo přechody z tepla do zimy. Jejich vlivem dochází ke značnému poškození kmenových buněk pokožky a následnému předčasnému stárnutí. Ošetření s produktovou řadou Repair Cell Protection nastartuje přirozenou funkci obnovy pokožky a také ji účinně chrání. Nejvýraznější účinnou látkou této řady jsou rostlinné kmenové buňky alpské růže, které mají vysokou účinnost na kmenové buňky pokožky a podporují jejich regeneraci i vitalitu. Jemná obnovující masáž a vyživující maska mají výrazný protivráskový účinek, oddálí předčasné stárnutí způsobené stresem a zahladí jemné linie a vrásky. Pokožka je ihned po ošetření revitalizována a je maximálně zvýšena její odolnost vůči stresovým a klimatickým vlivům v jakémkoliv ročním období.

CAVIAR & RADIANCE TREATMENT

Dokonalý anti-aging pro stresovanou pleť

Anti-age ošetření CAVIAR & RADIANCE je zaměřené na stresovanou pokožku se známkami únavy a stárnutí s nevýrazným tónem pleti. Produkty Caviar & Radiance, aplikované při ošetření, jsou určeny právě na tyto deficity pokožky a aktivují její přirozené funkce, tak aby probíhaly ve správném rytmu. Navrací pleti zpět její fyziologickou rovnováhu a odstraňují veškeré známky stresu. Mají mimořádný efekt hydratace a dlouhodobě podporují vyrovnání její hladiny. Vytvoří na povrchu pleti ochranný hydratační film, který okamžitě odstraní linie i vrásky a nežádoucí pocity pnutí. Výsledkem CAVIAR & RADIANCE péče je zpomalení a následné oddálení stárnutí pleti. Pokožka získá kompletní anti-aging, sjednocený tón a zdravou barvu s výrazným projasněním

AGE PERFORMANCE TREATMENT

Krása a šarm v každém věku

Ošetření AGE PERFORMANCE TREATMENT je určeno pro ženy ve zralém věku. Tato anti-age péče dodá pleti nejvyšší komfort vypnutí, zpevnění a regeneraci. Zajišťuje hydrataci do nejhlubších vrstev pokožky, zabraňuje přesušení pleti a nadměrné přecitlivělosti. Produkty řady AGE PERFORMANCE, aplikované při tomto ošetření, jsou vynikající pro pleť stresovanou hormonálními výkyvy. Stimulují správné dělení buněk, podpoří dostatečnou tvorbu kolagenu a tím zvýší hustotu pokožky. Příjemná vyhlazující masáž se zabývá především partiemi, na kterých je nejvíce patrné chronologické stárnutí. Vyhlazující masáž rukou a antistresová masáž pokožky hlavy je tím pravým nastartováním do celého dne. Zralá pokožka si dlouhodobě uchová zdravý svěží vzhled plný krásy a šarmu.

ANTI-AGE CELL FIRMING PHYTO STEM CELL TREATMENT

Mladistvý vzhled s minimem vrásek

Anti-age ošetření FIRMING TREATMENT je zaměřeno na pokožku v jakékoliv fázi jejího chronologického stárnutí. Posiluje a podporuje kolagenovou i elastinovou síť vláken. Produkty řady ANTI AGE CELL FORMULA, aplikované v průběhu ošetření, chrání životnost kmenových buněk pokožky a aktivují jejich správné funkce. Lehká podráždění a přesušení pokožky jsou efektivně zmírněna a pleť získá hladkost a vláčnost. Speciální akupresurní a hloubková masáž oddaluje předčasné stárnutí pokožky a ve spojení s jemnou relaxační efloráží podpoří důležitý anti-aging. Pleť je jakoby "vypolstrovaná" s efektem mladistvého pevného vzhledu. 

GOLDEN CAVIAR TREATMENT

Spolehlivá investice do krásy

Ošetření GOLDEN & CAVIAR je určeno pro náročnou pleť ve střední fázi jejího chronologického stárnutí a propojí anti-aging s vysokou hydratací. Využívá produktů z řady GOLDEN & CAVIAR, které jsou svým složením účinných látek velmi důležité pro správné funkce pokožky a dokáží tak efektivně zpomalit pocesy předčasného stárnutí. Elasticita pokožky je výrazně zlepšena a celkově je podpořen její celistvý vyhlazený vzhled. Regenerační masáž, efloráž BIODROGA, odstraní projevy únavy a stresu a dodá pleti zdravou vitalitu a projasnění. Kosmetické ošetření GOLDEN & CAVIAR je požitkem nejen pro pokožku, ale i pro smysly. Dodá harmonii celému organismu a pocit naprostého uvolonění.

MOISTURE BEAUTY TREATMENT

Okamžitý efekt pro dehydratovanou pleť

Základní hydratační péče MOISTURE BEAUTY je určena pro nedostatečně hydratovanou pokožku s projevy přesušení a tvorbou vrásek ze sucha. Intenzivně zásobuje pleť hydratací, stimuluje přirozenou výměnu vody mezi buňkami pokožky, a tak dlouhodobě zajišťuje její mladistvý vzhled bez projevů stresu a stárnutí. Předností produktů INTENSE MOISTURE FORMULA, použitých při ošetření, je dvojí hydratační efekt - hloubkové provlhčení pleti zevnitř a zároveň zvýšení hydratace na jejím povrchu. Citlivou masáží jsou vyhlazena suchá a šupinatá místa na pokožce, naznačené linie a vrásky jsou účinně zmírněny. Ošetření MOISTURE BEAUTY ochrání pleť před další tvorbou "suchých" vrásek a dodá okamžitý efekt projasnění pleti. Pokožka získá optimální pružnost, vyhlazenou strukturu a má vypnutý zdravý vzhled.

MEN HYDRATION TREATMENT

Pro mladistvý vzhled pánské pleti

Hydratační ošetření MEN HYDRATION TREATMENT je cíleně zaměřeno na nedostatečně hydratovanou mužskou pleť. Zajistí hloubkovou hydrataci a velmi šetrnou péči, která je vhodná i pro přesušenou pleť s možnými projevy přecitlivělosti. Tyto projevy přecitlivělosti mohou mít původ i v každodenním holení pokožky. Produkty řady MEN, aplikované v závěru péče, zredukují hladinu hydratace až na 79% a vytvoří zároveň na povrchu pokožky lehký ochranně-hydratační film. Zabrání tak vzniku zánětlivých procesů, zmírní linie ze sucha a vyrovnají suchou šupinatou pleť. Bezprostředně po ošetření navrací pleti novou energii, příjemný a osvěžující pocit. Anti-aging masáž, cíleně vytvořená pro potřeby mužské pleti, oddálí prosesy předčasného stárnutí. Ošetření MEN HYDRATION TREATMENT dlouhodobě podpoří efekt mladistvého vzhledu pleti.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now